ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-8ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ-10ηΑΓΩΝ))

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΑΌΜ.8ηΑΓΩΝ-ΒΌΜ-10ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 15/12/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 15/12/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε.
ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 15/12/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 15/12/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 15/12/19 11.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 15/12/19 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΖΩΤΟΣ Δ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 15/12/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 14/12/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 14/12/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 14/12/19 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 14/12/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΔΗΜ"NEΣΤΟΡΙΔΗΣ" 14/12/19 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 14/12/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 14/12/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΛΟΥΡΟΥ 15/12/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-9ηΑΓΩΝ, ΒΌΜΙΛ-11ηΑΓΩΝ))

Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (ΑΌΜ-9ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-11ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 22/12/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 22/12/19 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 22/12/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞ.
ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 22/12/19 11.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.
ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΗΡ.ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΥΤΙΚΑ 22/12/19 11.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΔΗΜ."ΣΥΓΚΟΥΝΑ" 22/12/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 21/12/19 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 21/12/19 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΖΩΤΟΣ Δ. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 21/12/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 21/12/19 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 21/12/19 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 21/12/19 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 21/12/19 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 21/12/19 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΔΗΜ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 22/12/19 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ -14ηΑΓΩΝ.(ΔΙΑΚΟΠΕΝ-ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΑΠΟ 12΄)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (Β΄ΟΜΙΛ.-11ηΑΓΩΝ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-9ηΑΓΩΝ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛ-10ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛ-13ηΑΓΩΝ))
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.-11ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.-14ηΑΓΩΝ.)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.12ηΑΓΩΝ., ΒΌΜ.15ηΑΓΩΝ) ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-ΑΌΜΙΛΟΣ (ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ-12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜΙΛΟΣ-13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ))
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΑΌΜ.14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ, ΒΌΜ.17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (22ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30