ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       13η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ   Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 8-12-2018 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑΣ 8-12-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΙΚΟΥ Σ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 8-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΓΙΑΣ 8-12-2018 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΒΟΝΙΤΣΑΣ 8-12-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 8-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 8-12-2018 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ  ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  9-12-2018 15.00 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 1ος ΟΜΙΛΟΣ     8η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16-12-2018 10.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
2 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16-12-2018 12.45 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
3 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 16-12-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΙΚΟΥ Σ.
4 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16-12-2018 15.30 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
5 ΡΕΠΟ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ            
  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος  ΟΜΙΛΟΣ     8η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΔΗΜ.ΣΤ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ Π" 16-12-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 16-12-2018 15.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
3 Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 16-12-2018 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
4 ΗΡΑΚΛ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16-12-2018 11.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΖΗΚΑΣ Ν.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       14η   ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ   ΠΛΑΓΙΑΣ 15-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
2 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΛΑΙΡΟΥ 15-12-2018 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 15-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
4 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ "ΠΛΑΤΩΝ ΓΡΗΓΟΡΗΣ" 15-12-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
5 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  15-12-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
6 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ  ΑΓΙΑΣ 15-12-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΖΩΤΟΣ Δ.
7 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 15-12-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
8 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΔΗΜ.ΣΤ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ Κ" 16-12-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       15η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 22-12-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΑΣ 22-12-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΖΩΤΟΣ Δ.  
ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 22-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 22-12-2018 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ  ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 22-12-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 22-12-2018 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΩΡΩΠΟΥ 22-12-2018 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΔΗΜ.ΣΤ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ Κ" 22-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΦΙΤΣΑΣ Η.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (9η ΑΓΩΝ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11ηΑΓΩΝ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝ.-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30