ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 14η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄14η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΛΟΥΡΟΥ 16/12/17 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
Α΄14η ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 16/12/17 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Α΄14η ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 16/12/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Α΄14η ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 16/12/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΖΩΤΟΣ Δ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄14η ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΛΑΓΙΑΣ 16/12/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α΄14η ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16/12/17 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.  
Α΄14η ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 16/12/17 15.00 ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.
Α΄14η ΑΟ ΡΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17/12/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΜΠΑΚΟΣ Α.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 15η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄15η ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 20/12/17 15.00 ΚΙΑΠΕΣ Μ. ΜΟΥΚΑΣ Η. ΣΟΥΦΗΣ Χ.
Α΄15η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/12/17 15.00 ΡΙΠΠΗΣ Μ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
Α΄15η ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 20/12/17 15.00 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Α΄15η ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 20/12/17 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
Α΄15η ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ 20/12/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Α΄15η ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 20/12/17 15.00 ΤΣΙΑΚΟΣ Σ. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Ε. ΠΑΠΠΑΣ Ν.
Α΄15η ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ 20/12/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
Α΄15η ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟ ΡΙΑ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 20/12/17 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ (Α΄ΚΑΤ.14ηΑΓΩΝ.-Β΄ΚΑΤ.Β΄ΟΜ.9ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14ηΑΓΩΝ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄14 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΛΑΓΙΑΣ 28/12/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
ΚΑΤ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΌΜ-9ηΑΓΩΝ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Β2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 28/12/17 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α΄ΚΑΤ-14ηΑΓΩΝ, Β΄ΚΑΤ-ΒΌΜ-9ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 14ηΑΓΩΝ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Α΄14 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΛΑΓΙΑΣ 03/01/18 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
Α΄14 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 03/01/18 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΚΑΤ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΌΜ-9ηΑΓ.(ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Β2 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 03/01/18 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00