ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ B΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ Α΄ΌΜΙΛΟΣ (4ηΑΓΩΝ.ΈΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΒΑ4η ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 28/11/18 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.
ΚΑΤ B΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΌΜΙΛΟΣ (4ηΑΓΩΝ.ΈΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΒΒ4η ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 28/11/18 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος  ΟΜΙΛΟΣ   6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 2-12-2018 11.30 ΖΩΤΟΣ Δ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
2 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΓ. ΠΕΤΡΟΥ 2-12-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΖΩΤΟΣ Δ.
3 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 2-12-2018 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
4 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 2-12-2018 15.00 ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
  ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΡΕΠΟ            
  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος  ΟΜΙΛΟΣ   6η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 2-12-2018 11.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
2 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΚΡΑΝΙΑΣ 2-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΖΗΚΑΣ Ν. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
3 ΗΡΑΚΛ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 2-12-2018 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
  ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΡΕΠΟ            

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ   ΛΟΥΡΟΥ 1-12-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΖΗΚΑΣ Ν. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 1-12-2018 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ.  
ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 1-12-2018 15.00 ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ Α. ΔΙΟΝΥΣΗΣ Δ. ΠΑΠΑΝΙΚΟΣ Ε. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΓΙΑΣ 1-12-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥ 1-12-2018 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΩΡΩΠΟΥ 1-12-2018 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ  ΠΑΛΑΙΡΟΥ 1-12-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΑΜΒ/ΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜ.ΣΤ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 2-12-2018 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ   1ος  ΟΜΙΛΟΣ     7η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  BOΗΘΟΣ Β΄ 
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 9-12-2018 11.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.
Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 9-12-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 9-12-2018 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 9-12-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΙΚΟΥ Σ.
ΡΕΠΟ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ            
Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος  ΟΜΙΛΟΣ     7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  BOΗΘΟΣ Β΄ 
Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΜΥΤΙΚΑ 9-12-2018 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ(ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ) 9-12-2018 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΗΡΑΚΛ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 9-12-2018 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΡΕΠΟ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ            

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (9η ΑΓΩΝ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ-Β΄ΟΜΙΛΟΣ (11ηΑΓΩΝ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝ.-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30