ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-8ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-8ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Α8 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10/12/17 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
Β΄Α8 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥ 10/12/17 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Β΄Α8 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 10/12/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
Β΄Α8 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10/12/17 15.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Β΄Α8 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 10/12/17 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
Β΄Β8 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΛΟΥΡΟΥ 10/12/17 11.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
Β΄Β8 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 10/12/17 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄Β8 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 10/12/17 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
Β΄Β8 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 10/12/17 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ.

O ΟΡΙΣΜΟΣ ΤΩΝ  ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 8/12/2017

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΛΛΑΓΕΣ

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 13η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄13η ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΒΑΛ/ΡΑΧΗΣ 09/12/17 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΖΗΚΑΣ Ν.  
Α΄13η ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 09/12/17 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Α΄13η ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 09/12/17 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  
Α΄13η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 09/12/17 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
Α΄13η ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 09/12/17 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄13η ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 09/12/17 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.
Α΄13η ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 09/12/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Α΄13η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΛΟΥΡΟΥ 10/12/17 15.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.  

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-8ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-8ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-8ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄  
Β΄Β8 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 10/12/17 15.00 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Χ. ΣΙΑΤΗΣ Κ. ΝΟΥΣΙΑΣ O.  (ΕΠΣ ΑΡΤΑΣ)

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-9ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-9ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Α9 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17/12/17 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ.
Β΄Α9 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17/12/17 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
Β΄Α9 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17/12/17 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
Β΄Α9 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΜΥΤΙΚΑ 17/12/17 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ.
Β΄Α9 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17/12/17 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
Β΄Β9 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒΟΠΟΤΑΜΟΥ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 17/12/17 11.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΜΠΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
Β΄Β9 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 17/12/17 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄Β9 ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΛΟΥΡΟΥ 17/12/17 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΖΗΚΑΣ Ν.
Β΄Β9 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 17/12/17 15.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄Β9 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 17/12/17 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00