ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (Β΄ΦΑΣΗ)

ΚΑΤ ΚΥΠΕΛΛΟ - Β΄ΦΑΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΚΥΠ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 21/11/18 14.30 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΔΙΑΚΟΠΕΝΤΑ ΑΓΩΝΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-4ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ B; ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΌΜΙΛΟΣ (4ηΑΓΩΝ.ΔΙΑΚΟΠΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΒΒ4η ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 21/11/18 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΠΑΠΠΑΣ Φ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

 

  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος  ΟΜΙΛΟΣ     5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 25-11-2018 10.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
2 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 25-11-2018 12.45 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
3 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 25-11-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
4 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 25-11-2018 15.30 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΝΙΚΟΥ Σ.
5 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΡΕΠΟ            
  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 2ος  ΟΜΙΛΟΣ     5η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜ.ΣΤ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 25-11-2018 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
2 ΗΡΑΚΛ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 25-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΖΗΚΑΣ Ν.
3 Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΝEO ΦΙΛ/ΔΑΣ 25-11-2018 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
4 ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 25-11-2018 15.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.
5 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ ΡΕΠΟ            

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       11η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ   ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 24-11-2018 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ.  
2 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 24-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
3 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΠΑΛΑΙΡΟΥ 24-11-2018 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
4 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΛΑΓΙΑΣ 24-11-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
5 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΑΓΙΑΣ 24-11-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.  
6 ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΒΟΝΙΤΣΑΣ 24-11-2018 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 24-11-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΙΣΚΑΣ Σ.  
8 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 25-11-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4ηΑΓΩΝ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝ-ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Α΄ΟΜΙΛΟΣ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (9η ΑΓΩΝ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30