ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-6ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-6ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
Β΄Α6 ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 26/11/17 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΜΑΡΚΟΥ Χ. ΣΙΣΚΑΣ Σ.
Β΄Α6 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΤΣΟΥΚ/ΔΩΝ 26/11/17 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
Β΄Α6 ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΜΥΤΙΚΑ 26/11/17 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Β΄Α6 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 26/11/17 15.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.
Β΄Α6 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 26/11/17 15.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
Β΄Β6 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 26/11/17 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
Β΄Β6 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 26/11/17 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄Β6 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 26/11/17 15.00 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΖΗΚΑΣ Ν.
Β΄Β6 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 26/11/17 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Β΄Β6 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΩΡΩΠΟΥ 26/11/17 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 11η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄11η ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΒΑΛ/ΡΑΧΗΣ 25/11/17 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Α΄11η ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 25/11/17 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄11η ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 25/11/17 15.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ.  
Α΄11η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 25/11/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.
Α΄11η ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 25/11/17 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
Α΄11η ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 25/11/17 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
Α΄11η ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 25/11/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
Α΄11η ΑΟ ΡΙΑ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓ. ΘΩΜΑ 26/11/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (Α΄ΟΜ-7ηΑΓΩΝ,ΒΌΜ-7ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Β΄Α7 ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 03/12/17 11.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Β΄Α7 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 03/12/17 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ.  
Β΄Α7 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ 03/12/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΙΣΚΑΣ Σ.  
Β΄Α7 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 03/12/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ. ΜΠΟΜΠΟΡΗΣ Κ.
Β΄Α7 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/12/17 15.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
Β΄Β7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 03/12/17 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.  
Β΄Β7 ΑΕΚ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 03/12/17 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΖΗΚΑΣ Ν.  
Β΄Β7 ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΘΟΥΣΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 03/12/17 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π.  
Β΄Β7 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΝΙΚΗ ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΑΓΙΑΣ 03/12/17 15.00 ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  
Β΄Β7 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 03/12/17 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΦΙΤΣΑΣ Η.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 12η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α΄12η ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 02/12/17 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Α΄12η ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 02/12/17 15.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
Α΄12η ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΛΑΓΙΑΣ 02/12/17 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
Α΄12η ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 02/12/17 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
Α΄12η ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 02/12/17 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α΄12η ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ 02/12/17 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΖΩΤΟΣ Δ.  
Α΄12η ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΑΝΑΛΙΟΥ 02/12/17 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α΄12η ΑΟ ΡΙΑ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 03/12/17 15.00 ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η.  

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  2. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΑΛΛΑΓΕΣ
  3. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΑ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΒΌΜΙΛΟΣ-8ηΑΓΩΝ)
  4. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  5. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  6. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  7. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΩΝ (Α΄ΚΑΤ.14ηΑΓΩΝ.-Β΄ΚΑΤ.Β΄ΟΜ.9ηΑΓΩΝ)
  8. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ ΑΓΩΝΩΝ (Α΄ΚΑΤ-14ηΑΓΩΝ, Β΄ΚΑΤ-ΒΌΜ-9ηΑΓΩΝ)
  9. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  10. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (16ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  11. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (11ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  12. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (17ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  13. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (12ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  14. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (18ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  15. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (13ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  16. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (19ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  17. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (14ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  18. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (20ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  19. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (15ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)
  20. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (21ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00