ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ     9η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ    
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ   ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 10-11-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ. ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
2 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 10-11-2018 15.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
3 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  ΛΟΥΡΟΥ 10-11-2018 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΚΕΦΗΣ Γ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
4 Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΠΑΛΑΙΡΟΥ 10-11-2018 15.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΠΑΣΧΟΣ Γ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
5 Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ  ΠΛΑΓΙΑΣ 10-11-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
6 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ"ΤΣΟΥΜΕΛΕΚΑ" 10-11-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
7 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒ/ΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΑΣ 10-11-2018 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.  
8 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (ΑΌΜΙΛΟΣ-3ηΑΓΩΝ)

ΚΑΤ B; ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΌΜΙΛΟΣ (3ηΑΓΩΝ.ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΒΑ3η ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14/11/18 15.15 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (4ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  1ος  ΟΜΙΛΟΣ   4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 18-11-2018 10.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
2 Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 18-11-2018 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
3 Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 18-11-2018 15.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΜΑΡΚΟΣ Χ.
4 ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΩΝ 18-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΝΙΚΟΥ Σ.
5 ΡΕΠΟ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ            
  Β΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ  2ος  ΟΜΙΛΟΣ   4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄
1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 18-11-2018 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
2 Α.Ο. ΜΥΤΙΚΑ Π.Σ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΜΥΤΙΚΑ 18-11-2018 15.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
3 ΠΑΣ ΚΡΑΝΙΑ ΗΡΑΚ. ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΡΑΝΙΑΣ 18-11-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
4 ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ Π.Σ. ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ." 18-11-2018 15.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.
5 ΡΕΠΟ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ            

OI ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  Α΄ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ       10η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ      
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ BOΗΘΟΣ Α΄  ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
1 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ   ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 17-11-2018 15.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΓΙΑΣ 17-11-2018 15.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
3 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 17-11-2018 15.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΣΙΣΚΑΣ Σ.  
4 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ  Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ 17-11-2018 15.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΣΧΟΣ Γ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.  
5 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015   ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΛΑΙΡΟΥ 17-11-2018 15.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
6 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ  17-11-2018 15.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΚΕΦΗΣ Γ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
7 Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ  ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17-11-2018 15.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
8 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ   Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΔΗΜ.ΣΤ."ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ." 17-11-2018 15.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΖΩΤΟΣ Δ.  

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00