ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/09/2018        
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 21/09/19 16.30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 21/09/19 16.30 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΝΥΔΡΙΟΥ 21/09/19 16.30 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 21/09/19 16.30 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
ΚΥΡΙΑΚΗ 22/09/2018        
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΩΡΩΠΟΥ 22/09/19 16.30 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 22/09/19 16.30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 22/09/19 16.30 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΣΑΒΒΑΤΟ 28/09/2019        
ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Α2η ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ 28/09/19 16.00 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΣΤΡΑΚΑΝΤΟΥΝΑΣ Ν. ΦΙΤΣΑΣ Η.
Α2η ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 28/09/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
Α2η ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΛΟΥΡΟΥ 28/09/19 16.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
Α2η ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 28/09/19 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
  ΚΥΡΙΑΚΗ 29/09/2019        
ΚΑΤ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄  
Α2η ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΥ 29/09/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
Α2η ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 29/09/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
Α2η ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 29/09/19 16.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (3ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΣΑΒΒΑΤΟ 05/10/2019        
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 05/10/19 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΣΑΡΑΦΟΓΛΟΥ Γ.
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 05/10/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ 05/10/19 16.00 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΔΡΑΚΟΣ Ι.
ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 05/10/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΣΙΣΚΑΣ Σ.  
ΚΥΡΙΑΚΗ 06/10/2019        
Α΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΣΙΝΩΠΗΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 06/10/19 16.00 ΦΙΤΣΑΣ Β. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  
ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 06/10/19 16.00 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΔΗΜ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 06/10/19 16.00 ΡΟΥΣΟΣ Γ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ (1ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄ ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ
Β΄Α΄1 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ 13/10/19 16.00 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.  
Β΄Α΄1 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 13/10/19 16.00 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
Β΄Α΄1 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ 13/10/19 16.00 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
Β΄Α΄1 ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 13/10/19 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
´´1 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 13/10/19 11.00 ΡΟΥΣΟΣ Ν. ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.  
´´1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΔΗΜ"ΣΥΓΓΟΥΝΑ" 13/10/19 16.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΚΕΦΗΣ Γ. ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΦΙΤΣΑΣ Η.
´´1 ΑΠΟΛΛΩΝ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ ΗΡΑΚΛ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΒΟΥΒ/ΜΟΥ 13/10/19 16.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΠΑΠΠΑΣ Δ. ΝΤΟΥΚΑΣ Σ.
´´1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΟ ΜΥΤΙΚΑ ΑΓΙΑΣ 12/10/19 16.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.  

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30