ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ-14       5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 2-12-2018 10.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΑΌΜ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 1-12-2018 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΑΌΜ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2-12-2018 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
ΒΌΜ ΑΟ ΡΙΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1-12-2018 11.30 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
ΒΌΜ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 1-12-2018 11.30 ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΒΌΜ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') ΔΗΜ.ΣΤ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ Κ" 1-12-2018 15.00 ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ-14       4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 24-11-2018 11.30 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΑΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 25-11-2018 11.30 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.
ΑΌΜ ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 25-11-2018 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΒΌΜ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΟ ΡΙΑ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 24-11-2018 11.30 ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΒΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 24-11-2018 11.30 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΒΌΜ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΔΗΜ.ΣΤ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ Κ" 25-11-2018 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ - 14       3η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 18-11-2018 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΑΌΜ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΝΥΔΡΙΟΥ 18-11-2018 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΑΌΜ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17-11-2018 11.30 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΒΌΜ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 17-11-2018 11.30 ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΒΌΜ ΑΟ ΡΙΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 17-11-2018 11.30 ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
ΒΌΜ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 17-11-2018 15.30 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΛΑΪΝΑΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (2ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ - 14       2η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΛΑΙΡΟΥ 11-11-2018 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
ΑΌΜ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10-11-2018 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΑΌΜ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 11-11-2018 11.30 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΒΌΜ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 10-11-2018 11.30 ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΒΌΜ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 10-11-2018 11.30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΒΌΜ ΑΟ ΡΙΑ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 11-11-2018 11.30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα έως Παρασκευή: 09:00-14:00

Δευτέρα και Πέμπτη: 17:30 -19:30