ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΠρΑ΄8 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ NYΔΡIOY 29/04/18 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΠρΑ΄8 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 02/05/18 17.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
ΠρΑ΄8 ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΒΟΝΙΤΣΑΣ 29/04/18 11.00 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΠρΒ΄8 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 29/04/18 11.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΠρΒ΄8 ΑΟ ΡΙΑ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 29/04/18 11.00 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
ΠρΒ΄8 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΡΓΑΣ 29/04/18 11.00 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

OI ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΠρΑ΄7 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 25/04/18 16.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
ΠρΑ΄7 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 25/04/18 18.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΠρΑ΄7 ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 25/04/18 16.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
ΠρΒ΄7 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 25/04/18 16.30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.  
ΠρΒ΄7 ΑΟ ΡΙΑ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 25/04/18 16.30 ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
ΠρΒ΄7 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 26/04/18 18.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (6η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΠρΑ΄6 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 22/04/18 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.    
ΠρΑ΄6 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΛΑΙΡΟΥ 21/04/18 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
ΠρΑ΄6 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 22/04/18 17.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.    
ΠρΒ΄6 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΑΓ.ΘΩΜΑ 22/04/18 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΙΚΟΥ Σ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
ΠρΒ΄6 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 22/04/18 11.00 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΚΩΤΣΗΣ Θ.  
ΠρΒ΄6 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 22/04/18 11.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟΥ (5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΚΑΤ ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΠρΑ΄5 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 15/04/18 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΠρΑ΄5 ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 15/04/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
ΠρΑ΄5 ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 15/04/18 16.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
ΠρΒ΄5 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ 15/04/18 11.00 ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΠρΒ΄5 ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 15/04/18 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.  
ΠρΒ΄5 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΠΑΡΓΑΣ 15/04/18 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00