ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ - 14 10η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΑΌΜ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 23/02/19 11.30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΑΌΜ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 24/02/19 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.    
ΑΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α΄) ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 24/02/19 11.30 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΒΕΪΤΗΣ Π. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.
ΒΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β΄) ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 24/02/19 15.00 ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι. ΒΕΪΤΗΣ Π.
ΒΌΜ ΠΣ ΦΙΛ/ΔΑ 2004 ΑΟ ΡΙΑ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 23/02/19 11.30 ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ Π. ΚΟΥΡΚΟΥΛΟΣ Μ.
ΒΌΜ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ/ΚΙΟΥ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 23/02/19 11.30 ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ - 14       9η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 10/02/19 11.30 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.-ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΑΌΜ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α΄) ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10/02/19 11.30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΠΑΤΣΗΣ Ι.-ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΑΌΜ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 10/02/19 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
ΒΌΜ ΑΟ ΡΙΑ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ/ΚΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 09/02/19 11.30 ΖΩΤΟΣ Δ. ΒΕΪΤΗΣ Π.-ΩΡΟΛΟΓΑΣ Ι.
ΒΌΜ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β΄) ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 09/02/19 11.30 ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΒΌΜ ΠΣ ΦΙΛ/ΔΑ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 10/02/19 11.30 ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΖΑΛΑΚΩΣΤΑΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (8ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ   Κ - 14 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ  ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 27/01/19 11.30 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΑΌΜ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ  ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΛΑΙΡΟΥ 27/01/19 11.30 ΛΥΤΡΑΣ Ν. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
ΑΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α΄) ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 26/01/19 11.30 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΒΌΜ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ/ΚΙΟΥ ΠΣ ΦΙΛ/ΔΑ 2004 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 26/01/19 11.30 ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΒΌΜ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ" 26/01/19 11.30 ΖΩΤΟΣ Δ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
ΒΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β΄) ΑΟ ΡΙΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 27/01/19 15.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (7ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ   Κ-14   7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 13/01/19 11.30 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΑΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α΄) ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 13/01/19 11.30 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΑΌΜ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 13/01/19 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
ΒΌΜ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΣ ΦΙΛ/ΔΑ 2004 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 12/01/19 11.30 ΡΑΠΤΗΣ Χ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΒΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ(Β΄) ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ/ΚΙΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 12/01/19 11.30 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
ΒΌΜ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΖΑΛΟΓΓΟΥ"ΝΕΣΤΟΡΙΔH" 13/01/19 11.30 ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00