ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ - 14       6η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΠΑΛΑΙΡΟΥ 16-12-2018 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
ΑΌΜ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17-12-2018 15.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΑΌΜ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 15-12-2018 11.30 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΒΌΜ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15-12-2018 11.30 ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΒΌΜ ΑΟ ΡΙΑ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 15-12-2018 11.30 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΙΚΟΥ Σ.
ΒΌΜ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 15-12-2018 11.30 ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (6ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ - 14       6η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΠΑΛΑΙΡΟΥ 16-12-2018 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ  ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17-12-2018 15.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 15-12-2018 11.30 ΛΑΖΑΡΗΣ Ι.  
ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 15-12-2018 11.30 ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
ΑΟ ΡΙΑ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 15-12-2018 11.30 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΙΚΟΥ Σ.
ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 15-12-2018 11.30 ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ-14       5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 2-12-2018 10.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΑΌΜ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 1-12-2018 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
ΑΌΜ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΒΟΝΙΤΣΑΣ 2-12-2018 11.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΠΑΤΣΗΣ Ι.
ΒΌΜ ΑΟ ΡΙΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 1-12-2018 11.30 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
ΒΌΜ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ 1-12-2018 11.30 ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΒΌΜ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') ΔΗΜ.ΣΤ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ Κ" 1-12-2018 15.00 ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 (4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)

  ΥΠΟΔΟΜΩΝ  Κ-14       4η    ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Α/Α ΑΓΩΝΙΖΟΜΕΝΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α΄  ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β΄
ΑΌΜ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 24-11-2018 11.30 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
ΑΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α') ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 25-11-2018 11.30 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΜΑΥΡΟΚΕΦΑΛΟΥ Ε.
ΑΌΜ ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 25-11-2018 11.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
ΒΌΜ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΟ ΡΙΑ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 24-11-2018 11.30 ΚΑΟΥΡΗΣ Σ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΒΌΜ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β') ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 24-11-2018 11.30 ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΒΌΜ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΔΗΜ.ΣΤ"ΝΕΣΤΟΡΙΔΗ Κ" 25-11-2018 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00