ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-11ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-8ηΑΓΩΝ.)

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.11ηΑΓ.-ΒΌΜΙΛ.8ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'  
Π΄Α11 ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 27/01/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Π΄Α11 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 28/01/18 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
Π΄Α11 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 28/01/18 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
Π΄Β8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 27/01/17 11.00 ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.  
Π΄Β8 ΑΟ ΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 28/01/17 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
Π΄Β8 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 28/01/17 11.00 ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-10ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-7ηΑΓΩΝ.))

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.10ηΑΓ.-ΒΌΜΙΛ.7ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α10 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 20/01/18 10.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι.  
Π΄Α10 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 20/01/18 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
Π΄Α10 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 21/01/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
Π΄Β7 ΑΟ ΡΙΑ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 20/01/17 11.00 ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.
Π΄Β7 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 20/01/17 11.00 ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.
Π΄Β7 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΙΚΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ/ΚΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 21/01/17 11.00 ΛΑΪΝΑΣ Χ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-9ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-6ηΑΓΩΝ.))

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.9ηΑΓΩΝ.-ΒΌΜΙΛ.6ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α9 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 13/01/18 11.00 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.
Π΄Α9 ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΜΒΡ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 14/01/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
Π΄Α9 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 14/01/18 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Π΄Β6 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ ΠΑΡΓΑΣ 13/01/18 11.00 ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.
Π΄Β6 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΟ ΡΙΑ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 14/01/18 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Π΄Β6 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 14/01/18 10.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-9ηΑΓΩΝ.)

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ-8ηΑΓΩΝ.) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ 
Π΄Α8 ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ  ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 07/01/18 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
Π΄Α8 ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 07/01/18 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00