ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-5ηΑΓΩΝ.)

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ - 5ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α5 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ZAΛΟΓΓΟΥ 03/12/17 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
Π΄Α5 ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/12/17 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.  
Π΄Α5 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 03/12/17 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-4ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-3ηΑΓΩΝ.))

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.4ηΑΓΩΝ.-ΒΌΜΙΛ.3ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α4 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 25/11/17 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
Π΄Α4 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 25/11/17 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
Π΄Α4 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 26/11/17 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Π΄Β3 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 25/11/17 11.00 ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
Π΄Β3 ΕΘΝ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 25/11/17 11.00 ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
Π΄Β3 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ/ΚΙΟΥ ΑΓ.ΘΩΜΑ 26/11/17 11.00 ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-3ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-2ηΑΓΩΝ.))

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.3ηΑΓΩΝ.-ΒΌΜΙΛ.2ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α3 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΓ.ΘΩΜΑ 18/11/17 11.00 ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
Π΄Α3 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΛΑΓΙΑΣ 18/11/17 11.00 ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.
Π΄Α3 ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 19/11/17 11.00 ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
Π΄Β2 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΛΟΥΡΟΥ 18/11/17 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
Π΄Β2 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΕΘΝ.ΦΙΛ/ΔΑΣ ΑΓ.ΘΩΜΑ 19/11/17 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
Π΄Β2 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ/ΚΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 19/11/17 10.30 ΖΩΤΟΣ Δ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-2ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-1ηΑΓΩΝ.)

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.2ηΑΓΩΝ.-ΒΌΜΙΛ.1ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α2 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 11/11/17 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
Π΄Α2 ΑΜΒΡΑΚ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 11/11/17 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.
Π΄Α2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 12/11/17 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ.
Π΄Β1 ΕΘΝ.ΦΙΛ/ΔΑΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΝΕΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 11/11/17 11.00 ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΛΑΪΝΑΣ Χ.
Π΄Β1 ΑΟ ΡΙΑ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΓ.ΘΩΜΑ 11/11/17 11.00 ΜΠΑΚΟΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
Π΄Β1 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΘΕΣ/ΚΟΥ 12/11/17 11.00 ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00