ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ(ΑΌΜΙΛΟΣ12η-13ΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-9ηΑΓΩΝ.)

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟΕΞΆΝΑΒΟΛΗΣ (Α΄ΟΜ 12-13ηΑΓ.-B΄ΟΜ 9ηΑΓ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α12 ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 17/02/18 10.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
Π΄Α12 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ  ΠΑΛΑΙΡΟΥ 17/02/18 10.30 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Π΄Β9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 17/02/18 10.30 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ.
Π΄Α13 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 20/02/18 15.30 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-13ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-9ηΑΓΩΝ.))

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.13ηΑΓΩΝ.-ΒΌΜ.9ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α13 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 10/02/18 10.30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.-ΠΑΠΠΑΣ Φ.
Π΄Α13 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 10/02/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
Π΄Α13  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 11/02/18 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ. ΛΥΤΡΑΣ Ν.
Π΄Β9 ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠ/ΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΝΈΟ ΦΙΛ/ΔΑΣ 10/02/18 11.00 ΛΑΪΝΑΣ Χ.  
Π΄Β9 ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΡΓΑΣ 10/02/18 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
Π΄Β9 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΑΟ ΡΙΑ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 11/02/18 11.00 ΣΙΣΚΑΣ Σ. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.-ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-12ηΑΓΩΝ.)

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜΙΛΟΣ-12ηΑΓΩΝ.) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'
Π΄Α12 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 03/02/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.  
Π΄Α12 ΑΜΒΡΑΚ. ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 04/02/18 11.00 ΚΑΤΣΑΜΠΙΡΗΣ Χ.  
Π΄Α12 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ  ΠΛΑΓΙΑΣ 04/02/18 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-11ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-8ηΑΓΩΝ.)

ΚΑΤ ΠΑΙΔΙΚΟ (Α΄ΟΜ.11ηΑΓ.-ΒΌΜΙΛ.8ηΑΓΩΝ) ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ A' ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Β'  
Π΄Α11 ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 27/01/18 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ Κ.
Π΄Α11 ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 28/01/18 11.00 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΛΥΤΡΑΣ Ν.  
Π΄Α11 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Α΄ ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ 28/01/18 11.00 ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΠΑΠΠΑΣ Φ. ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ Α.
Π΄Β8 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 27/01/17 11.00 ΛΑΪΝΑΣ Χ. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.  
Π΄Β8 ΑΟ ΡΙΑ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 28/01/17 11.00 ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ Ε. ΑΒΡΑΜΙΔΟΥ Π.
Π΄Β8 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ Β΄ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 28/01/17 11.00 ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΓΚΟΥΜΑΣ Γ.  

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00