ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (2η ΦΑΣΗ)

ΚΑΤ ΚΥΠΕΛΛΟ - 2ηΦΑΣΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΚΥΠ2 ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 10/10/17 15.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
ΚΥΠ2 ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 11/10/17 15.30 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.
ΚΥΠ2 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΓΙΑΣ 11/10/17 15.30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΚΥΠ2 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 11/10/17 15.30 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (2ηΦΑΣΗ)

KYΠΕΛΛΟ 2η ΦΑΣΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ
ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ 2-4
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 0-1
ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 0-4
ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ AΣ-Κ 0-2

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (2η ΦΑΣΗ)

ΚΑΤ ΚΥΠΕΛΟ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΚΥΠ2 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 04/10/17 15.30  ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π.
ΚΥΠ2 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛ/ΔΑΣ ΘΕΣΠ/ΚΟΥ 04/10/17 15.30 ΜΠΑΪΛΗΣ Ν. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΚΥΠ2 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 04/10/17 15.30 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΠΟΝΤΙΚΗΣ Κ. ΣΦΟΝΔΥΛΗ Θ.
ΚΥΠ2 ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΩΡΩΠΟΥ 04/10/17 15.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΚΥΠΕΛΛΟΥ (1ηΦΑΣΗ)

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ      
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΑΓΩΝΩΝ   ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018      
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/9/2016      
ΚΑΤ ΚΥΠΕΛΟ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΚΥΠ1 ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΕΣ ΑΓΙΑΣ 16/09/17 16.30 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΚΥΠ1 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣ/ΚΟΥ ΝΥΔΡΙΟΥ 16/09/17 16.30 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
ΚΥΠ1 ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΑΝΑΛΙΟΥ 16/09/17 16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΝΑΣΤΟΣ Ζ.
ΚΥΠ1 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 16/09/17 16.30 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.
ΚΥΠ1 ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΚΑΡΥΑΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ 16/09/17 16.30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΛΑΖΑΡΟΥ Α.
ΚΥΠ1 ΑΝ/ΣΗ ΤΣΟΥΚΑΛΑΔΩΝ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΤΣΟΥΚ/ΔΩΝ 16/09/17 16.30 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΖΩΤΟΣ Δ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.
ΚΥΡΙΑΚΗ  17/9/2016      
ΚΑΤ ΚΥΠΕΛΟ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ ΒΟΗΘΟΣ Α΄ ΒΟΗΘΟΣ Β΄
ΚΥΠ1 ΗΡ.ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ ΑΓ.ΓΕΩΡΓΙΟΥ 17/09/17 16.30 ΖΙΩΓΑΣ Α. ΚΕΦΗΣ Γ. ΖΗΚΑΣ Ν.
ΚΥΠ1 ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17/09/17 16.30 ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ. ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α. ΓΑΤΣΙΟΣ Δ.
ΚΥΠ1 ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΟ ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΛΑΙΡΟΥ 17/09/17 16.30 ΣΠΥΡΑΚΟΣ Α. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ Η. ΝΤΟΥΣΚΟΣ Σ.
ΚΥΠ1 ΠΕΑΣ ΚΑΤΟΥΝΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 17/09/17 16.30 ΤΣΟΓΚΑΣ Α. ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΠΑΠΠΑΣ Δ.
ΚΥΠ1 ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΓ.ΠΕΤΡΟΥ 17/09/17 16.30 ΠΑΤΣΗΣ Ι. ΝΑΣΤΟΣ Ζ. ΖΩΤΟΣ Δ.
ΚΥΠ1 ΑΟ ΡΙΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 17/09/17 16.30 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Η. ΡΑΠΤΗΣ Χ.
ΚΥΠ1 ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 17/09/17 16.30 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ Π. ΚΩΤΣΗΣ Θ. ΚΟΛΙΤΣΗΣ Ι.
     

ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ.

Περισσότερα Άρθρα...

  1. ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 5oυ SUPER CUP

Ώρες Λειτουργίας

Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη και Παρασκευή: 09:00-14:00

Πέμπτη: 09:00-14:00 & 18:00-20:00